Bigmedia — департамент по роботі з клієнами холдингу зовнішньої реклами BigBoard/JCDecaux.

Саме на базі Bigmedia в 2005 році була створена мережа on-line продажів рекламних площин. В 2008 року департамент почав успішно реалізувати абсолютно новий для вітчизняного ринку продукт – розміщення реклами на вуличних меблях (street furniture).

У 2019 році наша команда розробила унікальний інструмента BMA, який дозволяє протягом п'яти хвилин спланувати ефективну рекламну кампанію по всій Україні, враховуючи бюджет, охоплення, прив'язки. З вересня 2023 року користувачі нашої платформи отримали можливість формувати адресні програми і підбирати місця з урахуванням цільової аудиторії за такими показниками: стать, вік, дохід, що значно підвищує ефективність рекламних кампаній клієнтів. Для представників малого бізнесу ми розробили інструмент EasyBoard. Простий у використанні, він дозволяє швидко обрати рекламні площини розташовані безпосередньо біля бізнес-локацій на інтерактивній мапі.

Наша місія – стати незамінним помічником у розвитку вашого бізнесу. Ми надаємо повний спектр послуг з реалізації кампаній зовнішньої реклами. Наша платформа ВМА пропонує розміщення реклами на власних та партнерських конструкціях у 79 містах та автомагістралях України.

Наша команда

Наша команда – це 30 першокласних фахівців з багаторічним досвідом.
Ми забезпечуємо повний супровід проєкту від розробки креативної ідеї до її втілення. Ми рекомендуємо клієнтам найефективніші рішення
Олена Бесхлєбна

Галина Манько

Максим Лотц

Людмила Мацюк

Олексій Іщук

Ірина Левковська

Олексій Пономаренко

Світлана Ставровськa

Юрій Герасьов

Інна Сбитнa

Оксана Горська

Євген Малік

Олена Житнік

Ганна Тимошенко

Оксана Вірченко

Наталія Запольська

Ілля Кисельов

Галина Штефан

Нателла Григорчук

Олексій Сапатий

Інна Доставалова